Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки, Транспорт |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 3 роки, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Діаметр коліс | 6 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 70 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Пені Борд Prof1 в асорт. (MS 0749-14) |
| Подшипники | 608 Z |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 5 x 14 x 56 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Скейты Profi |
| Тип товару | Скейт дитячий |
| Торгова марка | Prof1 |
| Функції | Свет |
| Колір | Мікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴
