Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Вікова група | 5-7 років |
| Герои | Paw Patrol |
| Діаметр коліс | 6 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Пеніборд Paw Patrol (PP2506) |
| Особливості | LED-підсвітка |
| Подшипники | ABEC-7 |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 56 х 15 х 10 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Paw Patrol |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴


