Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Діаметр коліс | 4 см |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Найменування товару | Пеніборд Solar в асорт. (JP-HB-10V) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 42 х 13 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | SOLAR |
| Колір | Мікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴
