Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Пені Борд Paw Patrol (PP2504) |
| Подшипники | ABEC-7 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 56 х 15 см |
| Розмір коліс | 6 х 4 х 6 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Paw Patrol |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴



