Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 20.8 кг |
| Висота сидіння | 55 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V5AH |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 24,9 кг |
| Вік | 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 64 см |
| Діаметр коліс | 38 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 5774ELS-2) |
| Особливості | Автопофарбування |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 132 х 76 х 52 см |
| Розмір сидіння | 23 см |
| Розмір паковання | 118 х 66 х 40 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 898 ₴









