
Мотоцикл дитячий Bambi Racer на акумуляторі, синій (M 3687AL-4)
13 336 ₴
- В наявності
- Код: M 3687AL-4
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Основні | |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | - |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 10 - 12 годин |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer на акумуляторі, синій (M 3687AL-4) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 85 х 43 х 52 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 336 ₴







