Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота сидіння | 51 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Акційні товари | Active, Розкатай цей сезон |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 18,1 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Висота керма | 59 см |
| Діаметр коліс | 32 см; 38 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Допустима вага | 30 кг |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 1 х 45W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 4532EL-4) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 122 х 71 х 52 см |
| Розмір паковання | 106 х 57,5 х 37 см |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 498 ₴





