Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Висота сидіння | 33 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V5AH |
| Акційні товари | Bambi Racer |
| Вага паковання | 8,4 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Висота керма | 45 см |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 4454EL-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 77 х 55 х 49 см |
| Розмір паковання | 65 х 38 х 36 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 420 ₴






