Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота сидіння | 46 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | Bambi Racer |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 15,7 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 59 см |
| Додатково | USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 18W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 3681AL-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 106 х 73 х 46 см |
| Розмір паковання | 92 х 42 х 56 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 785 ₴






