Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.5 кг |
| Висота сидіння | 48 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V7AH |
| Акційні товари | Bambi Racer |
| Вага паковання | 17,5 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 63 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 5832EL-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 108 х 67 х 53 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 103 х 63 х 36 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 236 ₴








