Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Висота сидіння | 56 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Транспорт |
| Вага паковання | 24 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 67 см |
| Діаметр коліс | 38 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Мотоцикл дитячий Bambi Racer (M 6021EL-6) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 135 х 84 х 59 см |
| Розмір сидіння | 20 см |
| Розмір паковання | 105 х 58 х 58 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 019 ₴








