Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 17.2 кг |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 19,2 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 6-8 годин |
| Додатково | USB, TF |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Дитячий мотоцикл Bambi Racer (M 6264EL-4) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 123 х 59 х 74 см |
| Розмір коліс | 31 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 102 х 35 х 64 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 749 ₴





