Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V4,5AH |
| Вага паковання | 16 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | Lexus |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer на р/к (JE1618EBLR-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 105 х 54 х 46 см |
| Розмір паковання | 106 х 55 х 29 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 428 ₴









