Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.6 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V7AH |
| Акційні товари | Перегони Bambi Racer |
| Вага паковання | 23,3 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 27 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 4,5 км/год |
| Марка авто | BMW |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer на р/к (M 5742EBLR-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 128 х 64 х 51 см |
| Розмір сидіння | 24 см |
| Розмір паковання | 133 х 66 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 550 ₴








