
Електромобіль дитячий Bambi Racer 3в1 каталка-толокар (M 5781EBLR-5)
6 591 ₴
- В наявності
- Код: M 5781EBLR-5
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Висота сидіння | 25 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V4AH |
| Бампер | Знімний |
| Вага паковання | 6,8 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 38 см |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 18W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer 3в1 каталка-толокар (M 5781EBLR-5) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 91 х 71 х 42 см |
| Розмір сидіння | 18 см |
| Розмір паковання | 69 х 33 х 28 см |
| Батьківська ручка | Знімна |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 591 ₴






