-17%

Електромобіль дитячий Bambi Racer на р/к (M 4569EBLR-2)
20 195,09 ₴
16 661 ₴
- В наявності
- Код: M 4569EBLR-2
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 15.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 17,8 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 23 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3,5 км/год |
| Марка авто | Audi |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer на р/к (M 4569EBLR-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 103 х 55 х 53 см |
| Розмір паковання | 105 х 56 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Україна |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо, Кермо, Через застосунок |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 661 ₴








