Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 23,8 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Комплектація | Чехол |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 30W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer на р/к (M 4140EBLRS-2) |
| Особливості | Автопофарбування |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 116 х 75/63 х 57 см |
| Розмір паковання | 116 х 62,5 х 38 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-8 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо, Кермо, Через застосунок |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 508 ₴









