Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Вага паковання | 46,3 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 40 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6019EBLR-8) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 193 х 96 х 93 см |
| Розмір сидіння | 2 х 26 см |
| Розмір паковання | 129 х 75 х 51 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 053 ₴









