-15%

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 13.1 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вага паковання | 16,8 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 22 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 2,5 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 30W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer (M 4214EBLR-1) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір | 130 х 82/69 х 65 см |
| Розмір паковання | 108 х 66/57 х 56 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Швидкість руху | 2-2,5 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 808 ₴





