
Електромобіль дитячий Bambi Racer вантажівка на р/к (8500AEBLR-6(24V))
31 120 ₴
- В наявності
- Код: 8500AEBLR-6(24V)
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 27 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 32,1 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 27 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Комплектація | Електромобіль, відкидний механічний кузов (керування важелем), лопатка, 4 дорожні конуси, каска |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W; 2 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer вантажівка на р/к (8500AEBLR-6(24V)) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 123 х 83 х 69 см |
| Розмір сидіння | 60 см |
| Розмір паковання | 91 х 70 х 42 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 120 ₴








