
Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6014EBLR-7(24V))
31 291 ₴
- В наявності
- Код: M 6014EBLR-7(24V)
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 35 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V10AH |
| Вага паковання | 40 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 75W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6014EBLR-7(24V)) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 142 х 80 х 77 см |
| Розмір сидіння | 11 см |
| Розмір паковання | 116 х 64 х 38 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Колір | Біло-жовтогарячий |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 291 ₴








