
Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор на р/к (M 4479EBLR-5)
17 395 ₴
- В наявності
- Код: M 4479EBLR-5
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 12.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V7AH |
| Вага паковання | 17,2 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 23 см; 26,5 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор на р/к (M 4479EBLR-5) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 86 х 53 х 52 см |
| Розмір паковання | 84 х 50 х 40 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Колір | Зелений |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 395 ₴







