Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V7AH |
| Вага паковання | 20 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | Audi |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (JJ2066EBLR-2) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Bambi Racer |
| Розмір | 110 х 57 х 55 см |
| Розмір паковання | 110 х 58 х 41 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 145 ₴









