
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (JJ2266AEBLR-2)
33 514 ₴
- В наявності
- Код: JJ2266AEBLR-2
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 35,9 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 29,5 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Марка авто | Toyota |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 12V/RPM12000 |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (JJ2266AEBLR-2) |
| Живлення | 2 AA/4 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Bambi Racer |
| Розмір | 133 х 78 х 70 см |
| Розмір паковання | 150 х 70 х 42 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 514 ₴




