
Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 3804EBLR-2-3)
33 267 ₴
- В наявності
- Код: M 3804EBLR-2-3
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Діаметр коліс | 34 см |
| Додатково | MP3, USB, SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 35W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 3804EBLR-2-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 126 х 97 х 85 см |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо, Кермо, Через застосунок |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Колір | Чорно-коричневий |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 267 ₴




