
Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор на р/к (M 4419EBLR-4)
20 492 ₴
- В наявності
- Код: M 4419EBLR-4
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 14.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 20,5 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 24 см; 31 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, FM |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer трактор на р/к (M 4419EBLR-4) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 92 х 62 х 62 см |
| Розмір паковання | 90 х 61 х 44 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо, Кермо, Через застосунок |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 492 ₴







