-22%

Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (M 5055EBLR-2(4WD))
37 979,10 ₴
29 448 ₴
- В наявності
- Код: M 5055EBLR-2(4WD)
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 28.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вага паковання | 32,9 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 35W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (M 5055EBLR-2(4WD)) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Bambi Racer |
| Розмір | 131 х 81/72 х 60 см |
| Розмір сидіння | 48 см |
| Розмір паковання | 134 х 72 х 37 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-8 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 448 ₴








