Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 23,5 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 24 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 25W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на р/к (M 5028EBLR-1) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Bambi Racer |
| Розмір | 114 х 59/67 х 53,5 см |
| Розмір сидіння | 40 см |
| Розмір паковання | 112 х 63 х 33 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 354 ₴









