-28%

Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні (M 3454(2)EBLR-3)
42 501,10 ₴
30 398 ₴
- В наявності
- Код: M 3454(2)EBLR-3
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | Active, Розкатай цей сезон |
| Вага паковання | 39,6 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 34,5 кг |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 55 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні (M 3454(2)EBLR-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір | 134 х 93 х 106 см |
| Розмір паковання | 128 х 86,5 х 53,5 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, двері відчиняються |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 398 ₴







