-25%

Електромобіль Bambi Racer Вантажівка на радіокеруванні (M 5026EBLR-2(24V))
33 601,50 ₴
25 268 ₴
- В наявності
- Код: M 5026EBLR-2(24V)
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 22.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Акційні товари | Bambi23 |
| Вага паковання | 29 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Додатково | MP3, USB, SD, MP4 |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль Bambi Racer Вантажівка на радіокеруванні (M 5026EBLR-2(24V)) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 119 х 68 х 65 см |
| Розмір сидіння | 49 см |
| Розмір паковання | 129 х 67 х 37 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Дистанційне, На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 268 ₴




