Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 35.8 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 40,6 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6066EBLR-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 131 х 88 х 85 см |
| Розмір сидіння | 57 см |
| Розмір паковання | 138 х 83 х 42 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 561 ₴









