
Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6058EBLR-11(24V))
28 080 ₴
- В наявності
- Код: M 6058EBLR-11(24V)
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 26.7 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 30,4 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, FM |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 59 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 90W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer багі на р/к (M 6058EBLR-11(24V)) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 124 х 87 х 75 см |
| Розмір сидіння | 2 х 24 см |
| Розмір паковання | 99 х 74 х 41 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 080 ₴





