Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота сидіння | 50 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Вага паковання | 59 кг |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Висота керма | 70 см |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Кількість акумуляторів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 65 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Матеріал рами | Метал |
| Мотор | 1 х 800W |
| Найменування товару | Квадроцикл Prof1 темно-зелений (HB-EATV800N-10 V3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Prof1 |
| Розмір | 110 х 74 х 55 см |
| Розмір паковання | 103 х 57 х 48 см |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Транспорт Profi, Квадроцикл підлітковий |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Prof1 |
| Гальмо | Дисковий/Стоянковий |
| Функції | Світло, Звук |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 570 ₴





