Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Новинки Bambi Racer |
| Вага паковання | 7,9 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 60 хв |
| Висота до сидіння | 30 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 45W |
| Найменування товару | Квадроцикл Bambi Racer (M 5054EL-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 70 х 40 х 47 см |
| Розмір паковання | 69 х 40 х 32 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴
