Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 9 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 22 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 25W |
| Найменування товару | Квадроцикл Bambi Racer (M 5730EL-11) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 90 х 52 х 43 см |
| Розмір сидіння | 20 см |
| Розмір паковання | 82 х 45 х 36,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 358 ₴






