Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 75W |
| Найменування товару | Квадроцикл Bambi Racer на р/к (M 6128EBLR-4(24V)) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 101 х 75 х 69 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 634 ₴
