Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 16 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bambi |
| Гальма | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота сидіння | Регульована, 3 положення |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Метал, пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Карт педальний Bambi Racer (1504-2-5) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 123 х 71 х 61 см |
| Розмір паковання | 88 х 62 х 36 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Колір | Зелений |
| Ланцюгове передавання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 215 ₴



