Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал коліс | Гума |
| Гальма | Ручний |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 17 кг |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 69 см |
| Висота сидіння | Регульована, 2 положення |
| Діаметр коліс | 25 см |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал рами | Метал, пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Карт педальний Bambi Racer (M 1450-6) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 111 х 59 х 66 см |
| Розмір паковання | 105 х 62 х 32 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 424 ₴



