Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал коліс | Гума |
| Гальма | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 13,2 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Висота сидіння | 30 см |
| Діаметр коліс | 26 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Карт педальний Bambi (M 0645(2)-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 101 х 60 х 62 см |
| Розмір паковання | 100 х 65 х 25 см |
| Важіль холостого ходу | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Транспорт Bambi |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | Bambi |
| Ланцюгове передавання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 308 ₴





