Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | М'ятний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки, Транспорт |
| Бічні колеса | Є |
| Тип велосипеда | Двоколісний |
| Вік | 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 5-7 років |
| Висота керма | 76-84 см |
| Висота сидіння | 59-68 см |
| Діаметр коліс | 18 дюймів |
| Додатково | Приставні колеса, дзвінок, дзеркало, ліхтарик, багажник |
| Захист ланцюга | Повна (пластик) |
| Крила велосипеда | Переднє/заднє (фарбована сталь) |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Велосипед дитячий Prof1 Star 18д. (MB 18063-1) |
| Подшипники | Да |
| Виробник | Prof1 |
| Стан складання велосипеда | SKD75 - собран на 75% |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Prof1 |
| Гальмо | Передній-клещовий; задній — ножний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 408 ₴







