-20%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вік | 1.5 року, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 12 см; 10 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Велосипед триколісний Turbotrike в асорт. (MT 3650-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Функції | Світло, Музика |
| Колір | Фіолетовий/зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴







