Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.4 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 7,5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Найменування товару | Велосипед триколісний Turbotrike з ручкою (MT 1036 grey) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 95,5 х 49 х 100 см |
| Розмір паковання | 69,5 х 20,5 х 34,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 667 ₴









