Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Turbo Trike |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Велики+, велосипеди |
| Тип велосипеда | Триколісний |
| Вік | 1.5 року, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 54 см |
| Висота сидіння | 35 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів — переднє, 10 дюймів — заднє |
| Додатково | Пляшка, накладка на сидіння, ручка-переноска |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Велосипед триколісний Turbotrike фіолетовий (M 3648-9) |
| Розмір | 73 х 48 х 56 см |
| Розмір сидіння | 18 х 15 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴
