Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.8 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Розсувний |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота сидіння | 43 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів — переднє, 10 дюймів — заднє |
| Капюшон | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Сталь |
| Найменування товару | Велосипед триколісний Turbotrike з ручкою (MT 1005-13) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Батьківська ручка | 94-100 см, Регулюється у 2 положеннях |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Країна походження | Китай |
| Тканина | Двойная, защита от выгорания UV50+ |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
| Колір | Моко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 332 ₴









