-10%

Електромобіль дитячий Bambi Racer Toyota на р/к (M 5101EBLR-8)
16 053,10 ₴
14 438 ₴
- В наявності
- Код: M 5101EBLR-8
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 12.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 14 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 21,5 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 1-3 км/год |
| Марка авто | Toyota |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 40 W |
| Найменування товару | Електромобіль дитячий Bambi Racer Toyota на р/к (M 5101EBLR-8) |
| Стать | Для дівчаток |
| Виробник | Bambi Racer |
| Розмір | 109 х 65 х 57 см |
| Розмір сидіння | 33 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 438 ₴








