Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Плюш |
| Виробник | Spin Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Чорна п'ятниця, Зимовий каталог |
| Вага | 0,07 кг |
| Тип | Собачки |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років, 8-13 років |
| Висота іграшки | 15 см |
| Герои | Nickelodeon, Paw Patrol, Трекер |
| Мультфільм | Щенячий патруль |
| Найменування товару | М'яка іграшка Paw Patrol цуценя Трекер 15 см (SM84240/7043) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Серія | Щенячий патруль |
| Серія ТМ | Paw Patrol |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Paw Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴




