Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuggler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,21 кг |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Матеріал | Штучне хутро, пластик |
| Найменування товару | М'яка іграшка Fuggler Граф Штанець (15731L) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 24 см |
| Розмір паковання | 24 х 18 х 7 см |
| Серія | Butt Ugly Pets |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Fuggler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴





