Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Найменування товару | Колекційна фігурка-сюрприз Alpha Kids Generation (FG250723063A) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Alpha Kids Generation |
| Розмір | 22 см |
| Розмір паковання | 19 х 11 х 10,5 см |
| Розмір фігурки | 15 см |
| Торгова марка | Alpha Kids Generation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴




