Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Матеріал | Метал, пластик, текстиль |
| Найменування товару | Коляска для ляльки DeCuevas 3в1 із сумкою (81777) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 65 х 38 х 73/79 см |
| Розмір паковання | 54 х 41 х 15 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | DeCuevas |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 648 ₴







