Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,34 кг |
| Вік | 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота ляльки | 29 см |
| Герои | Barbie |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Найменування товару | Лялька Barbie Бруклін новий аутфіт (JKP51) |
| Особливості | З артикуляцією |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 23 х 22 х 6 см |
| Серія | Dream Besties |
| Серія ТМ | DREAM BESTIES |
| Країна походження | Індонезія |
| Торгова марка | Barbie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 228 ₴





